VI Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Ogłoszenia duszpasterskie 21.05.- 28.05. 2017.
Data dodatnia: 2017-05-22

1. W piątek od godziny 16:30  będzie spowiedź w kościele w Krzydlinie Małej dla dzieci, rodziców przystępujących w niedzielę do Pierwszej Komunii Świętej.
2. W sobotę 27.05. br. w Archikatedrze wrocławskiej odbędą się świecenia kapłańskie diakonów archidiecezji wrocławskiej i diakona Zbigniewa Ziętek- misjonarza klaretyna. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach
W następną Niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. W naszej parafii na Mszy świętej o godzinie 11:15  siedemnaście dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Wszystkich parafian i gości serdecznie zapraszamy. Pamiętajmy o nich, rodzicach, nauczycielach, katechecie, wychowawcach w naszych modlitwach.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy rodzinom za posprzątanie kościołów i kaplic. W tym tygodniu prosimy rodziny z Krzydliny Wielkiej: Bronowicka Małgorzata i Kuśnierzewska Jadwiga.  W Krzydlinie Małej prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie  parafialnej. Zachęca m do pobrania prasy katolickiej zakrystii.

5. Wszystkim parafianom, gościom życzę: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia.Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.