IV NIEDZIELA Adwentu Ogłoszenia duszpasterskie - 18. - 25.12.2016
Data dodatnia: 2016-12-20

1.    Spowiedź święta w naszej parafii jest codziennie przed Mszą święta. Przed Uroczystością Bożego Narodzenia spowiedź święta  będzie W Dębnie w dzisiejszą niedzielę od godziny 17:00 do 18:00.
 W Domaszkowie w poniedziałek 19.12. od godziny 15:30 do 16:30.  We wtorek 20.12. Krzydlinie Małej od godziny 16:00 do 17:00. Krzydlinie Wielkiej od 17:30 do 19:00.

2.    Spowiedź święta w Wigilię Bożego Narodzenia 24.12. w Krzydlinie Małej od  godziny 9:00 do 10:00 i  od godziny 13:00 do godziny 14:00. Wszystkich parafian i gości serdecznie  zapraszamy.

3.    Bardzo proszę ,,Stare Ekipy” o zrobienie szopki bożonarodzeniowej i wystroju kościoła choinkami.

4.    W piątek 23.12. od godziny 9:00 odwiedzimy wszystkich chorych w domach z posługą kapłańską.

5.    W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu obowiązuje nas post tradycyjny. Wieczorem wspólna Rodzinna Wigilia przy wspólnym stole i dzielenie się opłatkiem składając sobie życzenia.

6.    Msza święta 24.12. będzie sprawowane o godzinie 22:00 W KAPLICACH w Domaszkowie i Dębnie.

7.    Msza święta Pasterka o godzinie 24:00 w kościołach w Krzydlinie Małej i Krzydlinie Wielkiej.

8.    W Boże Narodzenie w Krzydlinie Małej nie będzie sprawowanej Mszy świętej o godzinie 7:00
Program pozostałych Mszy świętych w Uroczystość Bożego Narodzenia i św. Szczepana diakona mę-czennika jak w każdą niedzielę. Z II ego dnia Świąt Bożego Narodzenia kolekta przeznaczona jest na  Papieski Fakultet Teologiczny we Wrocławiu.

9.    Kolęda wizyta duszpasterska w parafii rozpocznie się od Dębna 27.12. Program Kolędy zostanie przed-stawiony następną niedzielę w uroczystość Świąt Bożego Narodzenia.

10.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z Krzydliny Wielkiej: Furmańska Kamila, Jarmoluk Ewa, Zdobylak Danuta  i Snopkiewicz Anita.
W Krzydlinie Małej; Widerska Halina, Czerniec Anna, Jarmuszczak Grażyna, Nawara Danuta.

11.    Jest wystawiony  kosz w kościele przy ołtarzu do którego można  wkładać artykuły żywnościowe z prze-znaczeniem dla biednych na stół świąt Bożego Narodzenia.

12.    Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie parafialnej. Zachęcamy do pobrania prasy katolickiej. Wszystkim parafianom, gościom życzymy: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy  najlepsze życzenia.
             Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.