Aktualnośći.
Data dodatnia: 2022-07-14

KRZYDLINA MAŁA . Kancelaria parafialna czynna codziennie od godziny 16:00 do godz. 17:00./oprócz niedziel/ lub po Mszy świętej wieczornej. W ważych sprawch o każej porze dnia. tel.71/389 - 02 -91. SACRUM CISZY I MODLITWY. Od maja do pażdziernika jest prowadzone nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17:30 - Modlitwa Różańcowa. O godz. 18.00 Msza św. po której jest procesja ze świecami i figurą Matki Bożej Fatimskiej po ulicach Krzydliny Małej. Po procesji modlitwa o uzdrowienie z chorób a w szczególnośći choroby nowotworowej przez wstwiennictwo św. Antoniego Marii Klareta z błogoslawieństwem i ucałowniem jego relikwii. Nabożeńśtwa do św. Antoniego Marii Klareta o uzdrowienie z choroby nowotworowej są prowadzone, każdego 13-tego dnia miesiąca w cągu roku. Serdecznie wszystkich chorych ich rodziny zapraszamy do wspólnej modlitwy polecając Niepokalanemu Sercu Maryi i św. Antoniemu Marii Klaret.