Porządek mszy św. 18 - 25.12.2016
Data dodatnia: 2016-12-21

IV Niedziela Adwentu 18.12.
            Krzydlina Mała
7:00    Za + Andrzeja, Ludwika i Włodzimierza i ++ z rodziny o wieczne zbawienie.

11:15  1. Za ++ rodziców Stanisława i Wiesławę Gacek i ++ z całej rodziny o wieczne zbawienie.
           2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski  dla Jakuba Zadarnowskiego w 1-szą
               rocznicę urodzin i jego brata Huberta, rodziców, chrzestnych , dziadków i całej rodziny.

Krzydlina Wielka
10:00     Za ++ z rodziny Bakuszków; Józefa, Mikołaja i Annę i ++ z rodziny Kępińskich: Jana, Marię
               i za ich ++ dzieci o wieczne zbawienie.

Kaplice
            Dębno
8:30     Za ++ rodziców i teściów: Marię, Amelię, Łukasza i Marcina o wieczne zbawienie.

Domaszków
12:30    Za + Halinę Hajtko w 1-szą rocznicę śmierci o wieczne zbawienie.

Poniedziałek 19.12.
17:00  Intencja wolna.

Krzydlina Wielka
18:00   Za + Jana Zielińskiego miesiąc po śmierci o wieczne zbawienie.

Wtorek 20.12.

17:00  Intencja wolna.

18:00   Intencja wolna.

Środa 21.12.

17:00   Intencja wolna.

18:00  Intencja wolna.
                                                                  Czwartek  22.12.

17:00   Intencja wolna.

18:00  Intencja wolna.

Piątek 23.12.

17:00     Intencja wolna.

Krzydlina Wielka
18:00  Za + Olgę Łobacz o wieczne zbawienie. Msza święta ofiarowana od kuzynki.

Sobota 24.12.

Kaplica
Domaszków
 22:00 Pasterka. Za parafian.

Dębno

22.00  Pasterka Za ++ kapłanów pracujących w naszej parafii.

Krzydlina Mała
24:00  Pasterka. Za + Mariana Sielickiego  o wieczne zbawienie. Msza święta ofiarowana od rodziców i siostry.
.           Krzydlina Wielka
24:00   Pasterka.

1. Za ++ Annę i Bolesława Siedziako i +  syna Walentego o wieczne zbawienie.
2. O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski w 30 –tą rocznicę ślubu dla Renaty i Jerzego Bobrowskich i ich dzieci.

Niedziela 25.12. UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA.
            Krzydlina Mała
11:15   1. O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Szymka z okazji 8-męj rocznicy urodzin dla jego rodziców. chrzestnych, dziadków i całej rodziny.
            2 . Za ++ rodziców Marię i Zdzisława Baksalary i ++ Helenę i Ryszarda Stachowicz i + Krystynę Marticke o wieczne zbawienie.

Krzydlina Wielka
10:00    1. Za ++ Stefanię, Stanisława, Zenona i Władysława o wieczne zbawienie.
             2. O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej w 30 –tą rocznicę urodzin dla Tomasza Stelmaszczuk i jego rodziny.

Kaplice
            Dębno
8:30     O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski w 3-cią rocznicę urodzin dla Ewy i jej rodziców.

Domaszków
12:30    Za ++ Julianę w 20 –tą rocznicę śmierci i Juliana w 25 –tą rocznicę śmierci o wieczne zbawienie.