Porządek Mszy Św.

Ogłoszenia Duszpasterskie. Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.-18.04.2021.
Data dodatnia: 2021-04-10
Autor: proboszcz

Niedziela Miłosierdzia Bożego.

Ogłoszenia Duszpasterskie 11.04. – 18.04. 2021.

1.   W dalszym ciągu obowiązują nas w czasie Mszy świętych i nabożeństwach  w kościołach

i kaplicach przepisy sanitarne prawa państwowego i  kościelnego dotyczące epidemii.

2.  Dzisiejsza niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego i Adoracji Najświętszego Sakramentu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Po Mszach świętych zmiana Tajemnic Różańca świętego dla Żywej Róży.

3.  We wtorek przypada 13 –ty dzień miesiąca kwietnia poświęcony Matce Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy wszystkich parafian na Różaniec święty na godzinę 17:30 ,

Mszę świętą na godzinę 18:00, która będzie sprawowana w intencji chorych

wraz z  błogosławieństwem relikwiami  św. Antoniego Marii Klareta.

4. Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościołów i kaplic.

5. Wszystkim parafianom, gościom życzymy: zdrowia,

Bożego błogosławieństwa, opieki Matki  Najświętszej.

Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.

Cytat na bieżący tydzień
e-Czytelnia