Niedziela Palmowa.Ogłoszenia Duszpasterskie.28.03.-04.04.2021.
Data dodatnia: 2021-03-26

NIedziela Palmowa.

Ogłoszenia Duszpasterskie 28.03. -04.04.2021.

1. W dalszym ciągu obowiązują nas w czasie Mszy świętych i nabożeństwach

w kościoła   i kaplicach przepisy sanitarne prawa państwowego i  kościelnego

dotyczące zakażeń  koronawirusem.

2.  Kościół w Krzydlinie Małej ma zainstalowane nagłośnienie zewnętrzne placu

przed kościołem w celu umożliwienia uczestniczenia wiernym w liturgii

Wielkiego  Tygodnia.  Wszystkich parafian i gości serdecznie zapraszamy.

3.  Dzisiejsza niedziela to Niedziela Palmowa. Na Mszach świętych czytanie

i rozważanie Męki  Pańskiej i święcenie palm.

4.  Nabożeństwo Gorzkich Żali w Krzydlinie Wielkiej o godzinie 14:30.

W Krzydlinie Malej  o godzinie 15:30.

5.  W Wielką Środę od godziny 9:00 odwiedzimy chorych w domach  z posługą kapłańską.

6.  Bardzo serdeczne zachęcamy parafian do zrobienia wystroju świątecznego w kaplicach

kościele w Krzydlinie Wielkiej i do pomocy w zrobieniu Grobu Pańskiego w Krzydlinie Małej.

7.  W drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze święte są sprawowane w naszej parafii według

porządku niedzielnego. Kolekta przeznaczona jest na Papieski Fakultet Teologiczny we  Wrocławiu.

8.  Wszystkim parafianom, gościom życzę: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki

Najświętszej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia.

Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.