Ogłoszenia Duszpasterskie -09.07..-16.07. 2017
Data dodatnia: 2017-07-10

Ogłoszenia duszpasterskie   09.07. – 16.07. 2017.

1. W czwartek przypada 13-ty dzień miesiąca poświęcony Matce Bożej fatimskiej.

O godzinie 17:30 Różaniec święty.

O godzinie 18:00 Msza święta. Po Mszy świętej procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Modlitwa o uzdrowienie z  chorób przez wstawiennictwo św. Antoniego Marii Klareta.

Prosimy panów strażaków o przybycie w mundurach galowych.

2.     Na budynku naszej plebanii został wyremontowany dach i położono nową dachówkę i założono

nowe rynny. W następną niedzielę kolekta przeznaczona jest na zapłacenie za materiały budo lane.

Za ofiary składam serdeczne podziękowanie.

3.   Bardzo serdecznie dziękujemy rodzinom za posprzątanie kościołów i kaplic i wystrój kwiatami ołtarzy.

4.  W tygodniu prosimy rodziny z Krzydliny Wielkiej: Wojtyło Małgorzata i Krakowiak Piotr.

W  Krzydlinie Małej prosimy rodziny; Włodarska Joanna i Grządkowska Karolina.

5.  Wszystkim parafianom, gościom życzę: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej.

Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia.

Dziękuję wszystkim   ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.