Ogłoszenia Duszpasterskie 02.7. -09.07.. 2017
Data dodatnia: 2017-07-01

Ogłoszenia duszpasterskie    02.07. – 09.07. 2017.

1. Dzisiejsza niedziela to niedziela Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszach świętych zmiana

tajemnic Różańca świętego dla Żywej Róży.

2. W dzisiejszą niedzielę o godzinie 13:00 będzie sprawowana Msza święta odpustowa ku czci Niepokalanego Serca Maryi w kaplicy w Domaszkowie.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek miesiąca lipca. W tym tygodniu odwiedzę chorych w domach z posługą kapłańską.

W czwartek od godziny 9:00  w Krzydlinie Małej. W piątek od godziny 9:00 w Krzydlinie Wielkiej i w Domaszkowie  od godziny 10:00.

4. Spowiedź  święta w czasie wakacji codziennie przed Mszą świętą. Kancelaria parafialna  czynna    codziennie od godziny 16:00 do godziny 17:00 lub po Mszy świętej wieczornej.

5. Dziękuję za posprzątanie kaplic, kościołów  i wystrój kwiatami ołtarzy. W tym tygodniu prosimy rodziny o posprzątanie kościoła:

w Krzydlinie Wielkiej – Żołędziejewska Wanda i Bocheńska Anna. W Krzydlinie Małej – Stachowicz Renata i Martyn Marta.

6. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie  parafialnej.  Zachę­cam do pobrania prasy katolickiej  z zakrystii.

7.  Wszystkim parafianom, gościom życzę: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej.

Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składam najlepsze życzenia. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:

Sebastian Siwek, kawaler, zamieszkały Brzeg Dolny, ulica Odrodzenia 20.

i Paulina Korzeniowska, panna, zamieszkała Dębno 27A.

Zapowiedź  II.

Ryszard Grzeliński, kawaler, zamieszkały Domaszków 20.

i Anna Staszczak, panna, zamieszkała Domaszków 20.

Zapowiedź  III.

Damian Bulanda, kawaler, zamieszkały Dębno 8.

i Paulina Jabłońska, panna, zamieszkała   w Lubiążu ulica Wilmana 45.

Zapowiedź III.