VI. Niedziela Zwykła. Ogłoszenia duszpasterskie 12-19.02.2017.
Data dodatnia: 2017-02-12

1.    W dzisiejszą niedzielę przypada Uroczystość Odpustowa ku czci św. Walentego w Parafii Lubiąż. Uroczysta Msza święta o godzinie 13:00 na którą serdecznie zapraszają nas  wierni wraz z księdzem proboszczem Leszkiem.

2.    Dziękuję wszystkim osobom, które dokonały rozebrania w kościołach i kaplicach szopki Bożonarodzeniowej  i choinek.

3.    W następną niedzielę kolekta z Krzydliny Małej i Domaszkowa przeznaczona jest na potrzeby kościoła w Krzydlinie Małej i kaplicy w Domaszkowie.  Rada Parafialna  dokona zbiórki kwartalnej od mieszkańców w Krzydlinie Wielkiej na potrzeby kościoła w Krzydlinie Wielkiej. Za ofiary składam serdeczne podziękowanie.

4.    W następną niedzielę bardzo serdecznie zapraszam Radę Parafialną z kaplic i kościołów na spotkanie z o. Proboszczem do salki parafialnej w Krzydlinie Małej na godzinę 17:00.

5.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z Krzydliny Wielkiej: Szymala Krystyna i Machała Anna.
W Krzydlinie Małej: Nadolna Jadwiga i Żmuda  Joanna.

6.    Zachęcam do zamawiania intencji Mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie  parafialnej. Zachęcamy do pobrania prasy katolickiej.

7.  W dniu 11 lutego 2017 roku, o. Jan Opala CMF otrzymał w Katedrze Polowej Wojska Polskiego stopień podporucznika: "Patent Oficerski. Stwierdzam, że o. Jan Opala CMF, syn Edwarda, wykazawszy zalety właściwe powołaniu oficera oraz zdolności do spełnienia obowiązków nadanego stopnia oficerskiego i gotowość poświęcenia wszystkiego KU DOBRU I CHWALE OJCZYZNY, z dniem 19 stycznia 2017 uzyskał stopień PODPORUCZNIKA. (podpisał) PREZYDENT Reczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

8.    Wszystkim parafianom, gościom życzę: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła