I NIEDZIELA Adwentu Ogłoszenia duszpasterskie - 27.11. -04.12.2016
Data dodatnia: 2016-11-26

1.    W dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się  Adwent. Czas radosnego oczekiwania na Uroczystość Narodzenia Jezusa Chrystusa. Od poniedziałku rozpoczynają się Msze święte Roratnie w Krzydlinie Małej o godzinie 17:00, w Krzydlinie Wielkiej o godzinie 18:00. Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci z lampionami, rodziców, młodzież i wszystkich parafian.

2.    W dzisiejszą niedzielę o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w salce katechetycznej w Krzydlinie Małej. Wszystkich serdecznie zapra-szamy.

3.    W tym tygodniu przypada pierwszy; czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca grudnia. W piątek od godziny 9:00 w całej parafii odwiedzimy chorych w domach z posługą kapłańską. Spowiedź święta co-dziennie przed Mszą świętą W następną niedzielę w czasie  Mszy świętych, odbędzie się Adoracja Naj-świętszego Sakramentu i spotkanie z członkami Róż Różańcowych.

4.    W sobotę 03.12. odbędzie się Dzień Skupienia dla wszystkich kapłanów dekanatu Brzeg Dolny w na-szym klasztorze Misjonarzy Klaretynów. Ojcem Duchownym dekanatu Brzeg Dolny został wybrany przez Kapłanów O. Jan Opala  CMF – proboszcz  i  zatwierdzony przez Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego Metropolitę Wrocławskiego.

5.    W tym tygodniu w kalendarzu Liturgicznym wspominamy: w  środę św. Andrzeja Apostoła, w sobotę wspominamy św. Franciszka Ksawerego, kapłana.

6.    W następną niedzielę po południu Rada Parafialna rozniesie po naszych domach opłatek świąteczny wraz ze świecą wigilijną Caritas.

7.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i dekorację kwiatami ołtarzy. W tym tygodniu prosimy rodziny z Krzydliny Wielkiej: Łabuda Janina i Sala Urszula.
              W Krzydlinie Małej: Cupiał Ewa i Grygiel Janina.

8.    Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie parafialnej. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Wszystkim parafianom, gościom życzymy: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia.
Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.