32 NIEDZIELA Zwykła. Ogłoszenia duszpasterskie - 06.11.2016
Data dodatnia: 2016-11-05

1.    Dzisiejsza niedziela to niedziela Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszach świętych zmiana Tajemnic Różańca św. dla Żywej Róży.

2.    Bardzo serdecznie dziękujemy za prowadzenia modlitwy Różańca świętego w miesiącu październiku i uczestniczenie w nabożeństwach: dzieciom, młodzieży, rodzicom, Żywej Róży i wszystkim parafianom.

3.    W dzisiejszą niedzielę 06.11. odbędzie się zbiórka płodów rolnych i ofiar jako ,,Tygodnia Miłosierdzia’’ na Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu. Zbiórki w parafii dokona w godzinach popołudniowych Rada Parafialna. Za dary i ofiary pieniężne składamy ,,Bóg zapłać”.

4.    W poniedziałek i we wtorek Różaniec święty wraz z wypominkami za zmarłych będzie odmawiany w Krzydlinie Małej o godzinie 16:30, o godzinie.17:00 Msza święta. W Krzydlinie Wielkiej o godzinie 18:00.Msza święta, o godzinie 18:30 Różaniec święty.

5.    W piątek 11 listopada w Święto Niepodległości Polski. Msze święte w naszej parafii będą sprawowane według porządku niedzielnego.

6.    Słowa podziękowania składamy Radzie Parafialnej, Panom Strażakom  za pracę wykonaną przy kościele w Krzydlinie Wielkiej.

7.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i dekorację kwiatami ołtarzy. Prosimy o posprzątanie w Krzydlinie Wielkiej rodziny: Bondaronok Bożena i Łużna Teresa. W Krzydlinie Małej rodziny: Augustynowicz Olga i Bielska Agnieszka.

8.    Zachęcamy do zamawiania intencji Mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie parafialnej. Zachęcamy do nabywania  prasy katolickiej.

9.    Wszystkim parafianom, gościom życzymy: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia.
   Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.