Ogłoszenia na XVIII Niedzielę zwykłą - 31.07.2016
Data dodatnia: 2016-07-29

1. Od jutra rozpoczyna się tradycyjny miesiąc trzeżwości przeżywany w tym roku pod hasłem: Młodzi, nie dajcie się zniewolić. Zachęcamy do tego wysiłku. Wiemy, jak wiele zła niesie ze sobą alkohol.

2. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek, sobotę i niedzielę miesiąca. Po mszach św. wieczornych tradycyjne nabożeństwa: w czwartek, o dar powołań do Służby Bożej także z naszej parafii, w piątek do Serca Pana Jezusa, w sobotę do Niepokalanego Srca NMP. W I niedzielę, w czasie wszystkich mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po mszach św. spotkanie z członkami Róż Różańcowych.

3. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary do puszki w ubiegłą niedzielę z okazji poświęcenia pojazdów na środki transportu dla misjonarzy. Ofiary z całej parafii wyniosły 491 zł i zostały na ten cel przekazane.

4. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

5. Serdeczne Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie. Na przyszły tydzień prosimy: KRYZDLINA MAŁA - Pilarska Janina i Kaczmarek Zdzisława, KRZYDLINA WIELKA - Rodziny: Owczarek i Owczarek