Ogłoszenia na XVII Niedzielę zwykłą - 24.07.2016
Data dodatnia: 2016-07-23

1. Zapraszamy wszystkich dzisiaj na Sumę Odpustową do Krzydliny Wielkiej z racji na patronalne święto św. Marii Magdaleny na godz. 12.30.

2. Bezpośrednio po mszy św. nastąpi poświęcenia pojazdów i zapowiedziana zbiórka do puszki na środki transportu dla misjonarzy. Za złożone ofiary na ten cel, serdeczne Bóg zapłać.

3. Ważna informacja dla członków Rady Parafialnej. W sobotę 30 lipca w Sali Parafialnej o godz. 20.00 odbędzie się Plenarne Spotkanie Rady Parafialnej będące podsumowaniem sześcioletniej pracy. Bardzo proszę o obecność ze względu na ważność spotkania.

4. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Katarzyna Polak, panna z Mojęcic i Marek Bednarczuk, kawaler z Krzydliny Małej. Jest to zapowiedż III. Jeśli ktoś znałby przeszkody w zawarciu tego sakramentalnego związku małżeńskiego, zobowiązany jest poinformować proboszcza.

5. KRZYDLINA MAŁA - Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na rzecz naszej świątyni. Ofiary wyniosły 798 zł i 15 gr. Obecnie w kasie jest 3.361 zł

6. DOMASZKÓW - Serdeczne Bóg zapłać za złożone, w ubiegłą niedzielę, ofiary na rzecz naszej kaplicy. Ofiary wyniosły 72 zł. Został zapłacony rachunek za prąd za miniony miesiąc w wysokości 48 zł i obecnie w kasie jest 1.065 zł

7. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

8. Serdeczne Bóg zapłać rodzinom, które dekorowały i sprzątały nasze świątynie. Na następny tydzień prosimy: KRZYDLINA MAŁA - Kamila Nadolna i Wiesława Kowalczuk ( przepraszam za powstałe zamieszanie w związku z kolejnością sprzątających osób). KRZYDLINA WIELKA - Rodziny: Kawalec i Kawalec